כתבות ומאמרים

נער ליווי מספר מה נשים באמת רוצות במיטה

"הלקוחות אומרות לי שהן חוות הרבה מפגשים מיניים שבהם הגבר הוא המרכז, הוא גומר והכל נגמר": נער ליווי אוסטרלי חושף את הסודות מחדרי
המיטות ויש דברים שהוא רוצה שכל גבר ידע.

המון גברים בטוחים שהם יודעים בדיוק מה נשים רוצות במיטה, אבל גבר אחד עם המון ניסיון, שנחשף לסודות הכי כמוסים של נשים, מבקש לספר לכם אחרת.
ראיין ג'יימס הוא נער ליווי שעובד בסידני שבאוסטרליה ובצעד נדיר לאנשים שעוסקים בכך, הוא הסכים להתראיין לדיילי מייל ולספר הכל על העבודה שלו.
על השירותים המקצועיים שלו, שכוללים הכל - מליווי לאירוע חשוב ועד לסוף שבוע שכולו קיום פנטזיות מיניות במלון, ראיין דורש 400-6,000 דולר. הכל תלוי במה שהלקוחות מבקשות ממנו. ולאחר שנים של ניסיון עם נשים שונות, ראיין מבקש לספר לכל הגברים מה בדיוק הוא למד מכל זה.
"כמעט עם כל לקוחה שאני נפגש איתה יש אלמנט של ידידות", אמר ראיין. "ממה שאני רואה, גברים יותר מרוכזים בצד המיני של העניין. גם נשים מרוכזות בזה, הן הרי לא היו באות להיפגש איתי בלי זה, אבל אני גם מבלה איתן הרבה זמן בדיבורים".

מקובל לחשוב שבכל הקשור לעסקי הליווי והזנות, גברים הם הלקוחות העיקריים, אבל לפי ראיין יש לא מעט נשים שהופכות ללקוחות קבועות והוא טוען שאי אפשר להאמין למגוון הענק שהוא פוגש. "המון מהלקוחות שלי הן נשים שיכולות ללכת לבר ובקלות להתחבר למישהו ולקיים איתו יחסי מין. אבל הן רוצות התנסות אחרת", אמר. "לפעמים הן גרושות טריות ולפעמים מדבר בנשים נשואות שלא חוו אינטימיות הרבה זמן. יש לי גם זוגות שמגיעים אלי כדי לקיים שלישיה ומגיעות אלי גם בתולות".
נשים מכל הגילאים מגיעות לראיין, כאשר הגיל הצעיר ביותר שאותו הוא מסכים לקבל הוא 20. לא תמיד הן יודעות מראש מה הן רוצות ממנו, אבל הוא עוזר להן להבין. "מה שמצאתי הוא שנשים רוצות שהפוקוס יהיה עליהן. הלקוחות אומרות לי שהן חוות הרבה מפגשים מיניים שבהם הגבר הוא המרכז, הוא גומר והכל נגמר. הן רוצות שזה יהיה הדדי ושההנאה שלהן תהיה העיקר".

בשביל נשים חסרות מושג שבאמת לא יודעות מה לבקש ממנו, ראיין עושה "50 גוונים של אפור", כפי שהוא קורא לזה. הוא מדריך אותן ושולט בחוויה כדי לבדוק מה גורם להן הנאה מינית, ועוד לפני כן משקיע זמן בלהתחבר אליהן כדי שירגישו איתו בנח. "אני קודם כל עושה איתן דייט של ארוחת ערב במשך ארבע שעות, זה די פופולארי. לפעמים הן מעדיפות לקחת מלון בעיר למשך הסופ"ש וללכת להופעה".

נשים שמשלמות על יחסי מין זו תופעה פחות רחבה מגברים שעושים את זה, אבל ראיין מספר שיש לא מעט לקוחות שהן גלויות לחלוטין לגבי זה. כמובן שיש כאלו ששומרות על סודיות מוחלטת, אבל לרובן ממש לא מפריע לשלם על השירותים האלה וראיין מסביר גם למה בדיוק נשים צריכות לעשות את זה.
"הדרך שבה אני מסביר את שירותי הליווי היא כך: כל אישה יכולה להיכנס לבר ולבקש מגבר לבוא אליה הביתה ולעסות לה את הגב. הרבה גברים יסכימו. אבל הגברים האלה הם לא תרפיסטים מומחים. האישה יכולה ליהנות מזה, אבל הגבר לא מקצוען", מסביר נער הליווי. "אם את רוצה סוג מסוים של חוויה מינית, זה הרבה יותר קשה למצוא בדיוק את מה שאת מחפשת, אבל ער ליווי יכול לתת לך בדיוק את זה".

כנער ליווי, ראיין לא דומה בכלום לתדמית שיש לכולנו לגבי עולם הזנות. הוא לא נראה או מרגיש מנוצל, הוא לא מסכים לקבל כל לקוחה ובאופן כללי נראה שכשגבר הוא זה שמספק את השירות - העולם הזה נראה אחרת. כך או כך, ראיין הוא ההוכחה, לטענתו, שנשים מחפשות את זה לא פחות מגברים. "יש לי כרגע שלוש לקוחות קבועות שעם אחת מהן אני מבלה 24 שעות, אחרת 15 שעות ועם האחרונה חמישה ימים. זה משאיר לי יום אחד לנוח בין לבין".
אם נשאיר את הדיון המוסרי והרגשי מחוץ לעניין, ראיין רוצה שכל הגברים ידעו שנשים צמאות לחיי מין מספקים ושגם להן יש פנטזיות מיניות שהן רוצות להגשים בכל מחיר. ובגלל שהן לא מרגישות שהן מנצלות גברים שמקבלים כסף תמורת מין, יותר ויותר נשים מרגישות בנח לעשות את זה ולהינות מזה. במובן די אירוני אם תעשו מה שהוא אומר - תהפכו את העבודה שלו למיותרת. אז אולי כדאי לכם לבדוק את זה.

זכויות יוצרים : אתר Mako
לכתובת הכתבה המלאה

נער ליווי חושף: זה מה נשים באמת מחפשות אצל גברים

נער ליווי באוסטרליה שמרוויח עד עשרות אלפי דולרים בחודש חושף את סוגי הלקוחות שמזמינות אותו, החוויות השונות שהעניק להן (כולל הבעל שנתן לו טיפ גדול כדי לשכב עם אשתו ומספק קלישאה גדולה לגבי הרצון של הנשים: "הן מחפשות את הפנטזיה המושלמת"

בסרטון - הג'יגולו ריאן ג'יימס חושף את הבקשות הכי פופולריות של הנשים איתן הוא נפגש    לחצי כאן לסרטון

ריאן ג'יימס הוא ג'יגולו מקצועי. כמה מקצועי? ובכן, האוסטרלי בן ה-31 מרוויח בין 400 ל-6,000 דולר ללילה עבור שירותיו האינטימיים, והוא לרגע לא מתחרט על שהחליף קריירות - מהתחום הפיננסי, לתחום האירוטי.

ג'יימס, שהחל לעבוד כנער ליווי וג'יגולו לפני שש שנים בהשראת אחת האקסיות שלו, שעבדה כמוקדנית בשירות שיחות סקס בטלפון, פרסם לאחרונה ספר שנקרא "הסודות של תעשיית הסקס", ובו הוא מספר פחות או יותר הכל.

לאתר של גי'מס ואינסטאגרם  לחצי כאן
onlyfans
אתר רשמי של גי'מס
אינסטגרם

אז מה נשים רוצות?

ג'יימס סיפר שהבקשה הכי פופולרית שהוא מקבל מלקוחות היא ארוחת ערב, ורק לאחר מכן בילוי אינטימי בדירה שלו או בחדר מלון. אם אתן בעניין, שש שעות של "תענוגות" איתו עולות 3,500 דולר, בעוד בילוי של לילה וארוחת בוקר יעלה 4,500 דולר.
כן, כפי שהבנתם, לטענת ג'יימס, נשים לא מחפשות רק סקס, אלא גם חברה: "פחות או יותר כל אישה שפגשתי רצתה גם סוג של בילוי כלשהו". ומה בקשר לפנטזיות מינית? זה דווקא די פשוט: "רוב הנשים פשוט רוצות שהפוקוס יהיה עליהן. רוב הנשים שאני פוגש בקלות היו יכולות ללכת לבר ולבחור בחור ולשכב איתו, אבל הן רוצות חוויה אחרת. היו לי לקוחות שהיו זוג ורצו לעשות שלישייה, וגם הייתי עם נשים בתולות שרצו לאבד את בתוליהן".

זכויות יוצרים לוואלה חדשות
לכתבה המלאה לחצו כאן

לא מחפשת בן זוג

שוק נערי הליווי בצמיחה והתרבות הפופולרית מתמלאת בייצוגים של נשים שמחפשות רק סקס. האם זה צעד נוסף בדרך לשחרור האישה או רק שידור חוזר של אותם סטריאוטיפים ישנים?
באמצע החודש, כשהירח מלא והמשכורת בדיוק נכנסה לחשבון הבנק, לואיז פוגשת את טום במלון אלגנטי בצפון סידני שבאוסטרליה כדי ליהנות ממה שהיא מכנה "הטקס הקטן שלי". היא מכינה בקבוק של השמפניה האהובה עליה, קופסת שוקולדים וסלסילת תותים, וגם משקיעה מחשבה בבגדים שתלבש, חצאית מיני או ג'ינס צמוד. כל מה שבא לאחר מכן מתוכנן בקפידה: תמורת הסכום הנאה שלואיז משלמת לטום, נער ליווי שרמנטי בן 48 שצדעיו מאפירים, הוא ישקה ויאכיל ויעסה אותה. והוא גם יתעלס איתה. פגישתם האחרונה ארכה שש שעות. "אנחנו יושבים, מדברים, שותים", אומרת לואיז. וסקס? "יותר מפעם אחת", היא מצחקקת. "שלוש, ארבע. הפסקתי לספור". טום מספק לה אתנחתא מהקריירה החדגונית שלה כרואת חשבון – זה הזמן שלה. "לפני הפגישה אני מבלה יום שלם בספא ואצל הספר", היא מסבירה בקול פלרטטני. "זה כיף. אני פשוט מתפנקת."

בפברואר נתקלה לואיז, 47, בכתבה במגזין Good Weekend של סידני. היא עסקה בנערי ליווי מקומיים והציגה תמונות נוצצות של גברים צעירים, חטובים ושריריים. "שמרתי אותה", היא מספרת כשאנחנו נפגשות בבר שקט בתוך מלון, ושולפת את הכתבה מהתיק שלה. "קראתי אותה המון פעמים. [חשבתי לעצמי], יודעת משהו? זה יכול להתאים לי, אני אנסה". אחרי רצף כושל של סטוצים ודייטים מאתרי היכרויות הרגישה לואיז, שלפני שלוש שנים שמה סוף למערכת יחסים רוויה בהתעללות רגשית, שאין לה הרבה להפסיד.

נראה לה בטוח ומספק יותר לשכור נער ליווי מאשר לשכב עם איזה גבר זר: לא רק שבאתר של טום מופיעות ביקורות מהללות, הוא גם מפרסם את תוצאות הבדיקות שהוא עובר אחת לשלושה חודשים כדי להוכיח שהוא נקי ממחלות מין (החוק במזרח אוסטרליה דורש מעובדי בתי בושת לעבור בדיקות דם רבעוניות ובדיקות שתן/משטחים חודשיות לגילוי מחלות מין). בתחילה הייתה לואיז זהירה וקבעה תור אצל רופאת המשפחה כדי לדון בסיכונים הבריאותיים. היא הרגיעה אותה ואמרה שהיא לא הראשונה שמתייעצת איתה: "אלא מה? יש לי הרבה מטופלים שעושים את זה".

כעת, כשחלק גדול ממדינות אוסטרליה מיסדו את הזנות בחוק, יותר ויותר נשים קונות סקס. זו עדיין תעשיית נישה (מחקר שוק של IBISWorld מ-2010 מצא שרק שישה אחוזים מלקוחות שירותי המין המסחריים באוסטרליה הן נשים), אבל היא הולכת וצומחת; ואמנם קשה למצוא נתונים מדויקים, אך כל נערי הליווי ששוחחתי עמם מספרים על עלייה בתחרות ובביקוש.

נשים קונות שירותי מין דרך סוכנויות שנוקטות בתהליכי גיוס קפדניים, כגון Aphrodisiac male escorts במלבורן, המנוהלת על-ידי שתי אימהות אוסטרליות באמצע שנות ה-40 לחייהן ומספקת זונות ממין זכר לנשות קריירה בגיל העמידה. אך לעתים קרובות לא פחות הן מוצאות את נערי הליווי – בין אם אלה בחורים צעירים שמכלים את זמנם בחדר הכושר או טיפוסים מבוגרים ומתוחכמים יותר – דרך אתרים של עצמאים. ובכל מקרה, המחירים עולים על 500 דולר אוסטרלי לשעה.

במובנים רבים, תעשיית נערי הליווי משמרת את ההרגלים התרבותיים, את הטקסים ואת התפקידים המגדריים הקשורים בסקס. הדבר נכון לעובדי תעשיית המין וללקוחות גם יחד

משמעותה של העלות הגבוהה היא שרוב הלקוחות הן נשים בעלות הכנסה פנויה. 41 אחוז מלקוחותיה של בAphrodisiac הן בשנות ה-30 לחייהן, ורק עשרה אחוזים בשנות ה-20. הרוב רווקות (36 אחוז) או גרושות (20 אחוז); 18 אחוז נשואות. בסוכנות היוקרתית Platinum X בסידני, רוב הלקוחות הן בגילאי 50-35. כשאני פוגשת את טום, נער הליווי העצמאי ששיערו האפור משוך לאחור, הוא לובש ז'קט קטיפה כחול וחולצה ורודה מפוספסת שתחובה בתוך הג'ינס. הוא אומר שנשים פונות אליו בגיל שבו "הן מכירות את גופן, בטוחות יותר בעצמן ולא משועבדות לילדים קטנים – והחיים קצרים מדי".

מה השתנה?
אז מה אפשר ללמוד מתעשיית נערי ליווי על השינוי המתחולל במיניות הנשית? לנשים מערביות יש כיום חופש, כסף וכוח רבים יותר מאשר בכל זמן אחר בהיסטוריה. אך בשביל נשים רבות, כמו לואיז, ההחלטה לקנות סקס היא לא רק עניין של עצמאות כלכלית: היא מבשרת על עולם חדש מופלא של מיניות נשית יוזמת, שבו נשים שרוצות להשיג משהו יכולות להיות אסרטיביות לא פחות מגברים. עם דעיכת התא המשפחתי המסורתי, קל יותר ויעיל יותר לנשים מסוימות – ובייחוד נשות קריירה עם הרבה כסף ומעט זמן – לארגן סקס בתשלום מאשר לחפש אותו בבית, בבר או ברשת. מערכות יחסים מזדמנות או רומנים עלולים להיות מסובכים; נערי ליווי מעניקים שליטה, הזדמנות להתנסות ולחקור פנטזיות בלי חשש משיפוט של בן הזוג. נערי ליווי, כפי שלואיז אומרת, "כבר ראו הכול".

גם האינטרנט חולל מהפכה בתעשיית המין. הוא הגביר את הנראות ואת הנגישות של נערי הליווי, תוך שמירה על דיסקרטיות. בעבר פעלו עובדי תעשיית המין רק דרך בתי בושת, או ברחוב, או מפה לאוזן. כיום רובם מפרסמים ברשת. למצליחים שבהם יש אתרים מעוצבים ותמונות באיכות טובה, והם מעלים המלצות של לקוחות. היכולת להזמין את שירותיהם ברשת (ולאחר מכן להיפגש בחשאי במלון או בבית) מעניקה ללקוחותיהן את הפרטיות החיונית להן כל כך.
סדרות טלוויזיה כמו "סקס והעיר הגדולה", ולאחרונה גם "בנות", הביאו את התשוקה הנשית למסך הקטן ועוררו דיון לגבי ההגדרה של סקס טוב (או רע). "מצויד" התמקדה במעלליו של נער ליווי מצויד-היטב, וישנה אפילו תוכנית ריאליטי, Gigolos, המתמקדת בסוכנות Cowboys4Angels בלאס וגאס. "פתאום יש שיח חדש שלא היה קיים קודם", מסביר דנטון קלנדר מאוניברסיטת ניו סאות' ויילס המתמחה במיניות. "כמו כל הייצוגים בתקשורת, [התוכניות האלה] משקפות את המתרחש בחברה, אך גם מניעות – ומנרמלות – אותו". הן עוזרות גם לצמצם את הבושה הקשורה באופן מסורתי במיניות הנשית.

רומן הסאדו-מאזו המצליח "חמישים גוונים של אפור" (2011) "הצליח לבדו לעזור לתעשיית נערי הליווי", אומרת מיסי, מאדאם פיקחית בת ארבעים-ומשהו ובעליה של סוכנות Platinum X. "נשים התחילו לחשוב: זה בסדר, זה מקובל חברתית, אנשים לא שופטים אותי – אפילו קצת מעריצים אותי: איזה כיף לך, זה כל כך סקסי!" לא מפתיע שב-Platinum X, המציעה נערי ונערות ליווי גם יחד, נער הליווי המבוקש ביותר נקרא כריסטיאן – שמו של האנטי-גיבור החושני ב"חמישים גוונים של אפור". בזכות הקסם האדיש והצחוק החצוף, כריסטיאן גובה 1,400 דולר אוסטרלי לשעה. לפני שהפך לנער ליווי הוא עבד כדוגמן, קיקבוקסר וחשפן. לקוחותיו הן "נשות עסקים עם הרבה כסף" ש"אוהבות להיות בשליטה". "במקום ללכת לבר ולפגוש איזה לוזר", הוא אומר לי, "אני מספק להן כל מה שהן רוצות ובתקווה גם מעט יותר".

כדי לא לאכזב, כריסטיאן נוסע לפגישות עם "חגורת הבאטמן" שלו – "צעצועי מין, חבלים, אזיקים, כל הדברים האלה". מאז "חמישים גוונים של אפור", באטמן נעשה פופולארי. "מרשים לי להיות קשוח יותר", אומר כריסטיאן. "יש חניקות, יש סטירות, יש מכות בישבן, אבל הכול בגבול הטעם הטוב: אין דם". למען הסר ספק הוא מוסיף שזה כבר זוג האזיקים השני שלו: הראשון התבלה.

בספר What Do Women Want?: Adventures in the Science of Female Desire, טוען הסופר האמריקאי דניאל ברגנר שהמיניות הנשית חייתית לא פחות – ואף יותר – מהמיניות הגברית. "אנחנו מעדיפים לראות בחצי מהאוכלוסייה, החצי הנשי, מעין כוח מייצב בכל הנוגע למיניות", הוא מסביר ומוסיף כי התפיסה שמונוגמיה מתאימה יותר לנשים אינה אלא "מעשייה". ברגנר מצביע על תפיסה שגויה נוספת, זו שאומרת כי גירוי חזותי לא חשוב במיוחד לאישה הממוצעת. מחקרים שנעשו בעזרת פלטיסמוגרף וגינלי (כלי שמודד זרימת דם ולובריקציה) מראים שנשים מגיבות למגוון רחב יותר של דימויים מיניים מגברים, ושהתגובה שלהן לגירוי חזותי היא עמוקה, מיידית, ובמקרים מסוימים אף עזה יותר מתגובתם של גברים.

בניסוי שערכו ב-2007 מרדית צ'יברס (Chivers) ועמיתיה מהמרכז להתמכרות ולבריאות הנפש בטורנטו, התבקשו גברים ונשים לצפות בסרטי סקס, ממפגש של זוג הטרוסקסואלים ועד להזדווגות של שימפנזים ננסיים. הסתבר שהקופים הדליקו את הנשים, שזרימת הדם שלהן נסקה, בעוד שהגברים הגיבו לפרימטים כפי שהגיבו להרים ולאגמים. אבל כאן מגיע החלק המעניין: כשהנשים נשאלו על כך, הן דיווחו על עוררות נמוכה יותר משהסגיר גופן. בשורש הפער הזה – בין הדחפים הפיזיים לריסון הפסיכולוגי – שוכנת הבושה החברתית. במאמר מ-2011 הראו טרי קונלי (Conley) ועמיתיה מאוניברסיטת מישיגן שנשים לא מעוניינות בסקס מזדמן פחות מאשר גברים. אבל הן שמחות יותר לעשות זאת אם הן צופות שהחוויה תהיה מספקת מבחינה מינית ואם אין סיכון שתידבק בהן סטיגמה.

יתכן שנערי ליווי מרווים את הצמא למגוון ולחידוש בפרטנרים מיניים – ולטענתו של ברגנר, זה חשוב לנשים לא פחות מאשר לגברים. למרות הנורמות התרבותיות, ברוב המקרים המיניות הנשית אינה "מוצתת או נשמרת בעזרת אינטימיות רגשית וביטחון רגשי", הוא אומר. ברגנר כתב לי באימייל: "אם ננטר את רמת התשוקה במערכות יחסים ארוכות – לא את רמת האהבה, אלא את רמת התשוקה – נגלה מציאות שונה, מציאות שעשויה להוביל מדי פעם לנער ליווי". אמנם השימוש הנשי הזה בתלוש המשכורת נשמע כמו חדשות טובות – סימן לשחרור מיני – אך תעשיית הליווי עדיין מלאה בסטריאוטיפים מגדריים שפועלים בכיוון ההפוך ומחזקים רעיונות קיימים, ואף מיושנים, לגבי הקשר בין מיניות למגדר.

מעניין לראות כיצד זה קורה בפועל. נערות ליווי אוסטרליות גובות לרוב לפי שעה, אבל רוב נערי הליווי ההטרוסקסואליים דורשים מינימום של שעתיים – ויש גם שדורשים שכר ל-24 שעות. עובדות בתעשיית המין גובות לעתים קרובות תשלום נוסף על מחוות אינטימיות כמו נשיקות; אבל נערי ליווי מצופים לנשק, ללטף, לחבק ולעסות את לקוחותיהן ללא תוספת תשלום. ההיגיון פשוט: ההנחה היא שנשים לא רוצות רק סקס, אלא דייט, איש סוד, חבר. בסוכנות Aphrodisiac אין תמונות של העובדים; כל נער ליווי מקליט הודעת אודיו המתארת את אישיותו, והנשים נהנות ממפגש היכרות ללא התחייבות כדי לעזור להן להחליט אם לשכור את שירותיו. בעוד שבתי בושת נשיים מסתפקים במשפטי פיתוי מלוכלכים כדי לפרסם ברשת, Aphrodisiac מציעה עמוד "שאלות נפוצות" שמסביר את הנושאים הבטיחותיים והמשפטיים בשפה פשוטה וישירה. הסוכנות מבטיחה לנשים שהפגישות לא חייבות לכלול סקס: יש לקוחות ש"נהנות מחברתו של ג'נטלמן מתוחכם" למטרת שיחה בלבד.

כל הרמיזות החזותיות והמילוליות האלה רק מבליטות את ההנחות המושרשות לגבי מיניות: למשל, שגברים הולכים לנערות ליווי כדי לספק צרכים פיזיים, בעוד שנשים זקוקות בעיקר לסיפוק רגשי. במילים אחרות, תעשיית נערי הליווי משמרת את ההרגלים התרבותיים, את הטקסים ואת התפקידים המגדריים הקשורים בסקס.
הדבר נכון לעובדי תעשיית המין וללקוחות גם יחד. בעוד שהתרבות הפופולרית נוטה להציג נערות ליווי כקורבנות שמוכרות את גופן כי הן נואשות, כי עברו התעללות או כי הן לא יודעות מה טוב בשבילן, נערי ליווי מוצגים כגיבורים, כמושאי קנאה. אחד הביטויים המוכרים בתחום הוא "paid to play" ("משלמים לו לשחק"). כפי שכתב וין ארמני מתוכנית הריאליטי Gigolos במגזין xoJane.com: "לעתים קרובות אני משווה את מסלול חייו של נער ליווי יוקרתי לזה של אתלט... התאהבתי במשחק, נעשיתי ממש טוב בו, אנשים שמו לב, ועכשיו משלמים לי לשחק".

ההבדלים הם ביולוגיים
הפסיכולוגיה האבולוציונית אשמה חלקית בגישות האלה. גברים, כך אומרים לנו, רוצים לשכב עם בנות זוג רבות כדי להפיץ את הזרע שלהם; נשים רק רוצות ספק אחד מוצלח שיעזור להם לגדל את צאצאיהן. בשביל גברים סקס הוא פעילות פנאי; בשביל נשים הוא עניין של רבייה. טרי פישר, פסיכולוגית מאוניברסיטת אוהיו סטייט, אומרת: "להיות אדם מיני, אדם שמותר לו להיות מיני, זו חירות שהחברה מעניקה לגברים בקלות גדולה הרבה יותר מאשר לנשים". כמו כן, החירות לשאוף לביטחון, לנוחות או לאינטימיות בחוויות המיניות מוענקת בקלות גדולה יותר לנשים. המציאות מורכבת יותר, בשני הצדדים. יש נשים ששוכרות נערי ליווי כדי ליהנות מסקס בלי סיבוכים. יש גברים ששוכרים נערות ליווי רק כדי לדבר. אחת האפשרויות הפופולריות ב-Platinum X היא "חוויית הַחֲבֵרָה". מיסי מסבירה: "יש בחורים שרק רוצים לראות טלוויזיה, להתכרבל ולנהל שיחה אינטליגנטית". ולא כולם חושקים בשחקנית פורנו נטולת פגמים. "הם שואלים: יש לכם אישה בגיל העמידה שאינה מושלמת? הם לא רוצים בחורונת בת 20 עם חזה זקור. הם רוצים מישהי מציאותית".
טילה סנדרס (Sanders), סוציולוגית מאוניברסיטת לידס, גילתה שגברים שוכרים נערות ליווי כדי לספק צרכים רגשיים – הם מנצלים את הזמן לשיחה, לגילויים ולווידויים, ולפעמים הסקס הוא דבר משני לגמרי. בה בעת, המונח העקיף "תיירות רומנטית" (שנטבע בשנות ה-90 כדי לתאר טיולים לחו"ל שמטרתם קניית סקס) מיוחס לנשים בלבד, אף על פי שתחום זה מוגדר על-ידי הצרכנים לא פחות מאשר המקבילה הגברית, "תיירות סקס". הילרי קלדוול, דוקטורנטית באוניברסיטת ניו סאות' ויילס שחוקרת נערי ליווי, אומרת: "יש נשים [שנוסעות לקריביים] שמדברות עם נערי חוף ואומרות: "אנחנו רוצות זין כזה גדול, גוף שנראה ככה ואדם שמריח ככה". לפעמים יש להן שלושה פרטנרים בטיול של שבוע. לא כל הנשים מתנהגות ככה – אבל גם לא כל הגברים".

בדיוק כפי שלא קיימת נערת ליווי טיפוסית, לא קיים נער ליווי טיפוסי. לטום, למשל, יש עסק משלו בעיר ויש לו גם אישה (שמאשרת את ההכנסה הצדדית שלו). הוא מתעקש שהוא "נהנה לענג נשים", אבל גם הוא מזייף לפעמים במיטה, או רק מעמיד פני מתעניין. זה חלק מהעבודה.

צ'ייס, נער ליווי בן 27 שמגיע לפגישתנו כשז'קט עור זרוק על כתפיו וקסדת אופנוע ביד, שונה מטום בתכלית. בתספורת היפסטרים ובלסת חדה הוא נראה כאילו יצא מז'ורנל, אם כי נדמה שהוא מעט שחוק. צ'ייס הגיע לתעשיית המין דרך אקסית שעובדת גם היא בתחום. הוא גובה 350 דולר אוסטרלי לשעה והרוויח כ-30,000 בשמונת החודשים האחרונים במשרה חלקית, אבל הוא מקפיד לציין שזאת עבודה רצינית. החברים אומרים לו שגרף את כל הקופה. "מבחינתם אני שוכב עם נשות עסקים עשירות ושוות ועוד מקבל על זה כסף", הוא אומר.

הפגישה הראשונה של צ'ייס כנער ליווי כאילו נלקחה מסרט. עורך דין אוסטרלי בן 50 שכר אותו כדי לבדר את אשתו האסייתית הצעירה הרבה יותר. הוא הוטס למלבורן במטוס סילון פרטי, הלך לקניות, עשה סקס ולגם קוקטיילים. בסוף שבוע אחד הוא הרוויח 11,800 דולר אוסטרלי, שאותם השקיע בצילומים מקצועיים, בחליפה יקרה (בשביל העבודה) ובקורסים בסקס טנטרי. נערי ליווי עובדים קשה, הוא מתעקש.

כל זה לא מרתיע את 150 המועמדים שניגשים מדי שבוע ל-Aphrodisiac (התחרות קשה: שמונה נערי ליווי בלבד רשומים בספרי הסוכנות). הם חולמים על סקס קל תמורת כסף. אבל זה לא מרשים את המייסדות, שלקוחותיהן נעות בין גילאי 70-18 ובאות בכל הצורות והגדלים. כדי לפסול חובבנים הן דורשות מהמועמדים לעבור תהליך גיוס מפרך. ומי שעובר ריאיון, בדיקה משטרתית ובדיקה רפואית, מתבקש לעבור בחינה מעשית. זה נשמע פשוט למדי, אבל הלחץ שבעבודה תמורת כסף עלול לפגוע בביצועים: נערי ליווי רבים משתמשים בוויאגרה כדי לשמר זקפות ולעתים קרובות לא מגיעים לאורגזמה. תכלית העבודה היא לענג את האישה, לא להתענג בעצמם. "זה מורט עצבים", אומרת רגינה, אחת ממייסדות Aphrodisiac, ומסבירה שהמבחן המעשי נערך גם כדי שנער הליווי יבין את המתרחש בעבודה בפועל, ולא רק כדי שהסוכנות תוכל לבחור אדם מתאים לתפקיד.

אם יש משהו שתופעת נערי הליווי החדשה מלמדת אותנו, זה שגברים ונשים שקונים סקס דומים יותר זה לזה משחשבנו. ובכל הנוגע לנערי הליווי, העבודה דורשת ויתורים מסוימים, כמו מערכת יחסים רומנטית משמעותית

כשאני שואלת את כריסטיאן, הדון ז'ואן שגובה 1,400 דולר אוסטרלי לשעה, אם הוא אי פעם עושה סקס מחוץ לעבודה, הוא עונה בחיוך שובב: "את שואלת בשבילך?" אחר כך הוא מודה שכשזאת הפרנסה שלך, סקס הופך ל"מטלה". פעמיים במהלך שיחתנו הוא מתאר את עצמו כבובה: "אם את רוצה אותי במלון הלילה, אני שם. אם את רוצה אותי באירוע רשמי, אני שם לצדך. אני בובה על חוט". צ'ייס, מצדו, התבקש להתחזות לחָבֵר בערב טריוויה בפאב; להתלבש כמו טרזן למסיבת פֶטיש; ואף קיבל פנייה מאדם שכבר לא הצליח לשמור על זקפה וביקש ממנו לענג את אשתו במקומו.

החברה אומרת לנו שגברים הם שולטים והנשים כנועות: יש סיפוק מסוים בהפיכת הדינמיקה הזאת. מיניות נשית יכולה להיות אגרסיבית לא פחות ממיניות גברית – אם מנטרלים את הרכיב התרבותי; כפי שצרכים רגשיים יכולים להיות משמעותיים יותר במיניות גברית מאשר צרכים גופניים. אם יש משהו שתופעת נערי הליווי החדשה מלמדת אותנו, זה שגברים ונשים שקונים סקס דומים יותר זה לזה משחשבנו. ובכל הנוגע לנערי הליווי, העבודה דורשת ויתורים מסוימים. מלבד טום, אף אחד מנערי הליווי שדיברתי איתם לא הצליח לנהל מערכת יחסים רומנטית משמעותית.

לאָדְריה בן ה-28, שעובד כנער ליווי כדי לממן תואר שני במיקרוביולוגיה, הייתה לקוחה אחת שפרצה בבכי בכל פעם שנגמר להם הזמן. הוא היה מנחם אותה ואומר: "את יודעת שניפגש שוב בקרוב". הוא מוכן להודות בפניי ש"אחרי שיש לך סוף שבוע מוצלח, או יום מוצלח, ואתה חוזר למציאות הקשה, זה לא תמיד קל. יש לי רגשות – ומצד שני זה גם ביזנס".

גרועות מכך, מבחינת אדריה, הן החוויות הנדירות שעלולות להגיע לסף התעללות: "מישהי נושכת אותי כל כך חזק בפטמה שמתחיל לרדת דם. אני אוהב את זה קשוח, אבל אלוהים אדירים, לא עד כדי כך. סימני ציפורניים. כשאני אומר אל תעשי לי את זה והן בכל זאת עושות... כן. לא נעים". לפעמים הוא מרגיש "מנוצל". באחת האורגיות שהשתתף בהן, כשנשכר לצד שתי נערות ליווי, "נפטרו ממני באמצע כשכבר לא היו צריכים אותי, וזה הרגיש חרא. זה לא נעשה בצורה מקצועית. האמת היא שממש התעצבנתי". הוא מושך בכתפיו – "הן קונות אותך".

זכויות יוצרים לכתבה אלכסון

יחסי מין אצל נשים מעל גיל 50

קוראים לי נירית ואני בחורה בת 50 נשואה באושר לגבר מדהים כבן 56. אני מניחה שהדברים שעברו עלי מבחינת חיי מין עוברים גם על הרבה נשים אחרות שנמצאות בגיל המעבר או אפילו מעבר לגיל זה ואינן מצליחות לממש את הצרכים המיניים שלהן, פשוט מכוון שהגבר איתו הן חיות איך לומר, כבר לא מתפקד מי יודע מה במיטה. חוכמת החיים לימדה אותי הרבה, ברור לי לגמרי שבניגוד אלי ישנן נשים בגילי שאפילו לא חושבות על סקס, ואם הגבר מבקש מהן לקיים איתו יחסים אז כמובן שהוא הולך לקבל לא כתשובה, אבל למרות זאת הוא עדיין מנסה שוב ושוב. אצלי המצב הפוך לגמרי, בעלי שכבר אינו מתפקד מינית וכדורי הויאגרה כבר מזמן לא משפיעים עליו, גורמים לי לעיתים רבות להישאר רטובה תחת שמיכת הפוך, וכאשר הוא נרדם אני נאלצת להגיע לפורקן מיני בעצמי מבלי שישים לב. המוזר הוא שדווקא בגיל 50 אני מרגישה שהחשק המיני רק הולך ומתגבר בגופי ולעיתים רבות אני מוצאת עצמי מפנטזת על גבר חסון איתו אני שוכבת בלהט כמו בגיל 16.

אז מה אם אני בגיל הבלות
למרות שקראתי מחקרים רבים על חוסר חשק מיני ממנו סובלות נשים רבות בגיל המעבר, מסתבר שאותו חוסר לקיום יחסי מין אינו קיים אצל כל הנשים, כפי שכבר הזכרתי התשוקה למין היא דבר שמתחזק אצלי ככל שגילי עולה. לאחר שחקרתי את הנושא לעומק גיליתי כי אותה משיכה מינית מוגברת לגברים נובעת מעניין פיזיולוגי הקשורה לאברי מין עליהם קיבלתי הסבר.
 מעבר לתשוקה המינית קיים גם העניין של קיום יחסים אסורים כגון בגידה או סקס במקומות לא שגרתיים, ולכן כאשר התחלתי לחוש שהיצר המיני גובר עלי ובעלי אינו יכול לספק אותי, התחלתי לחפש גברים דרך אתרי אינטרנט שונים.


הפתרון שמצאתי לקיום יחסי מין מדהימים
לאחר שהבנתי כי הצורך שלי בגברים מתחזק התחלתי לחפש גבר במטרה לממש את היצר המיני שלי. אחת הדרכים שלי להשגת גברים שיעשו איתי סקס הייתה דרך אתר שנקרא "עדשת עירום" בו מצאתי תמונות גולשים בעירום של נשים וגברים שמחפשים סקס ללא כל מחויבות. האמת שהצלחתי להיפגש עם כמה גברים דרך האתר אבל לצערי רוב הגברים שהיו שם נתנו יחס קר וחלק מהם התנהגו בצורה ילדותית. ידעתי היטב מה אני מחפשת, רציתי למצוא גבר שיעניק לי חום והאהבה ולא רק סקס מזדמן כשמתחשק לו, עד שהבנתי מה עלי לחפש. אם אני באמת מחפשת יחס חם של מאהב שיודע לשמור על דיסקרטיות, במקום לעבור מגבר לגבר דרך אתרי פורנו, עדיף שאשכור נער ליווי, כך אוכל לשלם על שירותי ליווי ולקבל ג'יגולו איכותי שיוכל להגשים את כל תקושותי המיניות. אני חייבת לציין שהבילוי עם הג'יגולו היא חוויה שכל אישה חייבת לנסות לפחות פעם אחת בחיים, ובכלל אם גברים יכולים להרשות לעצמם להתקשר למכון ולהזמין נערת ליווי שכולנו יודעים עד כמה הן "נקיות", אז אין כל סיבה שבחורה שרוצה סקס לא תזמין ג'יגולו נקי ואסטטי בעבור שירותי ליווי לנשים. בהזדמנות זו אני מעדכנת אתכם ורוצה לומר שאני נפגשת איתו באופן קבוע, וזה נמשך כבר מספר חודשים מבלי שבעלי יודע.

כיום, לאחר שמצאתי נער ליווי איכותי אני מתמידה להיפגש איתו לפחות אחת לשבוע. התשוקה, ההנאה, וההמתנה לקיים איתו יחסים שיפרו את חיי המין שלי באופן מדהים ואני גאה להיות אישה בת 50 שמשלמת לג'יגולו על שירותי מין ונהנית מכל רגע.

התשוקה שבעלי אינו מסוגל לממש
אחרי 20 שנות נישואין אני לא חושבת ששווה לי להתגרש מבעלי רק מכוון שאינו מצליח להגיע לזקפה. בגלל מצבו אני אפילו לא מחשיבה את התנהגותי כבגידה ומאד מאמינה שאם לא הייתי שוכרת שירותי ליווי אז כנראה שהיחסים בינינו היו מתדרדרים עם הזמן. כנראה שגיל המעבר אכן פוגע בתשוקה המינית אצל גברים ונשים, אבל אלו שרגילים לחיי מין סוערים כמוני חייבים למצוא פתרונות יצירתיים בכדי להשאיר את להבת הזוגיות על אש קטנה שתחזיק את המשפחה מבלי להיפרד.

לפני שאסיים ברצוני להעביר מסר לנשים בגילאי 50 פלוס ולומר כי אם את אישה שחושקת במין ואת נשואה, גרושה או אפילו אלמנה אל תתביישי להיפגש עם גברים, לבקר באתרי פורנו או לשכור שירותי ליווי לנשים. זכרי כי גילך הנוכחי הוא רק מספר אבל התחושה של להיות אישה צעירה ונחשקת מתחילה מכך שאת חייבת לאפשר לעצמך את החופש להגשים את התשוקות המיניות שלך עם גברים, גם במקרים בהם את אישה נשואה.

אני כמעט בטוחה שאם כבר קראת עד כאן אז כנראה שאין לך התנגדות להתנסות בקבלת שירותי מין בתשלום, אני צודקת? במידה וכן את יכולה לבדוק באתר של ג'יגולו לנשים 

שאלות ותשובות

תקבלו בקצרה מפרט תשובות לשאלות מקדימות

עיסוי יכול להיות שעה או שעתיים לפעמים יותר בהתאם לבחירתך רק צריך לתאם מראש לכמה זמן את מעוניינת

קודם כל שום בקשה או שאלה איננה מוזרה,  מכבד כל פנייה וכמובן ישירות וכנות, כך גם ה“קרח” והמבוכה נעלמים והמתח קצת מתפוגג. אז את יכולה להרגיש בשיא הנוחות לסמס לי בהודעה כל דבר או בקשה מיוחדת וגם לשוחח איתי בטלפון

אני מקבל גם בדרום, בגן יבנה, וגם במרכז,  אצלי בבית. כמו כן, אני אגיע לבית הלקוחה, לצימר, בית מלון. כמובן כאשר אני מגיע אני בא עם כל הציוד הנדרש. מיטת עיסוי נרות מוזיקה שמנים וכו

לא השירות לנשים בלבד. 

בכן קודם כל זה אך טבעי , גם אצל גברים ישנם חששות רבים וזה לגמרי בסדר.
אצל נשים יש יותר נקרא לזה “בושה” או “מבוכה” כי הן בנויות אחרת בכל מיני מישורים.. והרובד אצלהן בפן הזה מתקיים אחרת.
אבל לא אצל כולן.
חשדנות תמיד קיימת ולכן רצוי וחשוב גם לשוחח עם המעסה בטלפון לפני. ולשאול אפילו מישהו אם מכירים ואם ישנן המלצות

דיסקרטיות זה דבר ראשון וחשוב ביותר. אצלי זה במעלה הראשונה. השם שלי חשוב לי ביותר ולא אפגע במוניטין שלי. גם כשמסמסים לי אני משתדל לשלוח רק “נקודה” על מנת לוודא ורק כאשר אני בטוח אני מחזיר תשובה

גי'גולו ישראל

שירות לאנשים מיוחדים שיודעים להנות כאן ועכשיו מובטח אמין ודסקרטי שווה

תגים

ראשי

עיסוי ארוטי

מחירון

דסקרטיות ופרטיות
בלוג אישי
שירותי חשפנות
קבוצת פייסבוק נער ליווי 

 אילת •  אשקלון • אשדוד • גן יבנה

 תל אביב • חדרה • נתניה • רעננה      

 ים מלח • ערד • דימונה • רמת גן

© Copyright 2019-2024 GiGolo Israel - All Rights Reserved תקנון האתר